Андрій Садовий для піару використовує вже й кота

Поділитись

Як тільки не намагається міський голова привернути увагу до себе як начебто до господарника, який день і ніч дбає про те, щоб мешканці міста не замерзнули взимку, якщо раптом прилетять російські ракети.

Згадаємо його заступницю Ірину Маруняк, яка закликає тільки разом (чиновники і мешканці) грітися у холодні ночі. Заклики міського голови встановлювати у підвалах буржуйки попри порушення усіх правил пожежної безпеки і його показові походи у відпуцовані і підготовлені підвали, де начебто будуть бігати львів’яни грітися по черзі. І масова вирубка дерев, дрова з яких невідомо куди звозяться і звісно, не обліковуються.

Нарешті, для демонстрації свого піклування до діточок у школах і садочках міський голова використав кота, який живе у його кабінеті. Про “поради” чотирилапого навіть фільм змонтували. Мовляв, все у межах оголошеного тижня енергобереження. Ну як же можна відмовитися від совкових тижневиків ? Це легше, ніж відремонтувати вікна і двері у будинках хоча б у центрі Львова.

Кіт Садового, якого він назвав Левчиком, показує варіанти, як зігрітись, якщо через російські ракети не буде опалення, вчить правильно заклеювати вікна та нагадує про теплий одяг і запаси їжі. А також котячий мер своїм прикладом закликає бути економними і не витрачати світло, воду чи газ без потреби. Може б у ЛКП також завести котів, які б заклеювали вікна ?!

«Левчик перейшов на новий рівень і тепер став експертом з енергоефективності. Ми дуже сподіваємось, що діти будуть показувати це відео батькам, а батьки – дітям. Попри легку, розважальну подачу, підготовка до зими – це справді важлива тема. На відео багато корисних порад про те, як правильно підготуватися, щоб не змерзнути. Поділіться цим відео і перевірте свою готовність», – так сам Садовий звертається до своїх виборців, начебто вони не знають, що впаде сніг і буде мороз.

Свій піонерський досвід міський голова охоче переносить на школярів, яким вкрай необхідно доносити його енергозберігаючу риторику. Бо хто ж як не “батько” міста навчить їх економити енергоресурси ?! і поки міський голова підписує важливі документи на своєму робочому столі, містом “керує” кіт. А й справді, містом керує кіт ?!

YouTube player