Троє власників авто відсудили 750 тисяч у львівських комунальників

Троє львів’ян відсудили у комунальників 750 тис. грн за розбиті деревом авто. А ще раніше, як повідомляв “Контент Медіа”, львів’янка, на чиє авто впало дерево, відсудила у комунальників 120 тисяч гривень. Про судове рішення за відшкодування збитків для автомобілістів, на чиї автомобілі впало у Львові дерево, пишуть у телеграм-каналі Типовий Львів

Як вказано у рішенні суду, 7 грудня 2020 року сильний вітер повалив дерево у парку «Залізна вода» і воно впало на три автомобілі, які були припарковані на вулиці Стуса, 14. Ця ділянка межує із парком. Дерево впало на автомобілі: Mercedes-Benz E 220, Citroën C4 Cactus та Mercedes-Benz B 170. Останній автомобіль зазнав не значних пошкоджень, власник одразу перепаркував його, а автомобілі Mercedes-Benz E 220 та Citroën C4 Cactus були в нетранспортабельному стані.

Збитки від пошкоджень, які зазнали автомобілі, були більші, ніж залишкова вартість цих авто. І ремонти обійшлися б у більші суми, ніж їхні вартості.

Наприклад, на кінець грудня 2020 авто Mercedes-Benz E 220 без врахування пошкоджень вартувало б 457,3 тис. грн, а вартість його ремонту перевищила б 731 тис. грн. Щодо авто Citroën C4 Cactus, то його вартість без пошкоджень становила 411 тис. грн, а ремонт також суттєво б перевищував цю суму.

Пошкодження у третьому авто Mercedes-Benz B 170 були не настільки масштабні, вартість ремонтних робіт становила 48,8 тис. грн.