Кордони Грузії можуть закритися для росіян (відео)

Після оголошення на росії “часткової мобілізації” на кордонах з країни утворилися масові черги з тих, хто не хоче загинути в Україні. Одним із напрямків, куди намагаються втекти російські чоловіки, є Грузія.

У Грузії росіян стає все більше і більше. Депутатка парламенту Грузії від опозиційного «Єдиного національного руху» Нона Мамулашвілі переконання, що уряд готується вжити заходів для обмеження в’їзду росіян. 

Вона також заявила у виступі на каналі FREEDOM, що потік росіян на територію Грузії досить великий і для грузинів це дуже серйозна проблема. Грузинський уряд досі нічого не зробив, щоб зупинити цей масовий наплив росіян до Грузії. За її словами, у понеділок, 26-го вересня, грузинська влада буде закривати кордони для росіян.

З іншого боку грузинський уряд цю інформацію не коментує. Як подає «Новини-Грузія», в прес-службі уряду відмовилися коментувати цю інформацію, зазначивши, що не можуть нічого додати до раніше зроблених заяв. 

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну тисячі росіян залишили країну. Одним з популярних напрямків стала Грузія, проти якої раніше РФ розв’язала війну та частину території якої окупувала (Південна Осетія та Абхазія).

Вторгнення в Грузію росії сталося у 2008 році. Тепер, як то кажуть, відчуйте різницю.

А ось і відео як російських чоловіків тролять у Грузії, називаючи дезертирами і вигукуючи “Слава Україні”

YouTube player