Чиновники Львова продали сотку землі у місті за 3,5 тис доларів

Поділитись

Дві земельні ділянки продали сьогодні, 26-го вересня, на земельному аукціону у Львові.

Бюджет міста отримав 22 млн грн. за дві ділянки. У департаменті містобудування мерії зазначають, що цільові призначення ділянок – під комерцію та промисловість. Саме під промисловість вартість однієї сотки землі обійшлася її власникові десь у 3,5 тис доларів США. Загальна площі землі, що на вулиці Богданівській, 0,21 га. (біля будинку №11).

Стартова ціна лоту була понад 2,5 млн грн. Новий власник – львівський підприємець – придбав її за 3 млн 110 тис. грн. Ділянка розташована у сформованому промисловому кварталі, з гарним транспортним сполученням та усіма комунікаціями. І призначена під промисловість.

Іншу ділянку купив також львівський бізнесмен, що займається автобізнесом. За 0,58 га у промзоні Рясне-2, що на вул. Т. Шевченка, 311-б, місто вторгувало 19,1 млн грн. Тут сотка обійшлася покупцю приблизно за 7,8 тис доларів. Ця ділянка розташована в зоні комерційного призначення з розвинутою інфраструктурою і всіма комунікаціями. Призначена під комерцію. Очевидно, що тут з’явиться автомайданчик з продажу вживаних (швидше за все “американців”) авто.
А вже завтра, 27 вересня, відбудеться ще один земельний аукціон. На ньому місто продаватиме три земельні ділянки.тут