На росії хочуть ввести воєнний стан, щоб не повтікали всі чоловіки

Поділитись

Якщо Україна буде далі успішно атакувати російських загарбників і відвойовувати свої землі, які захопили окупанти, то російське керівництво подумує запровадити воєнний стан.

Російський диктатор Володимир Путін не хоче за будь-яку ціну втрачати так звані «приєднані території», де зараз проводяться псевдореферендуми. Але він не має ким стримувати натиск українських захисників, які щодня викурують окупантів із українських міст і сіл.

Російські джерела називають такий сценарій від свого президента «небажаним, але можливим». А це означатиме, що з росії заборонять виїзду усім чоловікам, які тепер масово намагаються покинути країну, яка жене їх вмирати в Україну невідомо за які цілі.

Вже на початку наступного тижня такий план обговорить російське керівництво на рівні парламенту і уряду. Після того й приймуть рішення. Це може статися на взірець звернення Путіна до Федеральних зборів, як це було у 2014 році, коли росія окупувала український Крим. Йдеться про останній день вересня, 30-е число. Сценарій окупантів зрозумілий – оголошують результати так званих “референдумів”, “приєднують” їх до росії і вводять воєнний стан на усій території країни-агресорки. Тож стежимо за подіями.

приєднання територій».