Дружина Садового обіграла підлеглого свого чоловіка

Поділитись

“Бій тисячоліття” ! так помпезно охарактеризували піарники міського голови Андрія Садового розваги його дружини Катерини з настільного тенісу. Втім, справа вірної половини Андрія Садового виглядає благородною та патріотичною. Адже через тенісні “бої” з іншими чиновниками та депутататами міськради Катерина Кіт-Садова збирала кошти для український воїнів.

“Полем битви” Катерина Кіт-Садова обрала львівський кіноцентр, що у Горіховому гаю. Упродовж двох тижнів відважна перші леді Львова тренувалися із відомими львів’янами із різних сфер.

Пограти у настільний теніс Катерина Кіт-Садова встигла із актором та режисером Олексою Кравчуком, директором ринку «Шувар» Романом Федишиним, отцем Морено з Парафії Божого Провидіння УГКЦ, із художником та інсталятором Олесем Дзиндрою, із львівською рятувальницею Дариною Орловою та іншими. За кожне тренування Катерина Кіт звітувалася перед видорцями Андрія Садового у своїх соцмережах із проханням долучатися до збору коштів. Те саме робив і її суперник та підлеглий її чоловіка директор кіноцентру Андрій Породко.

І ось фінал !

Повболівати на вечірній матч напередодні прийшли чи не всі головні чиновники міста, що відповідають за спорт та спортивні споруди у Львові, отримують із бюджету фінансування. Серед палких вболівальників Катерини – начальник управління спорту Львівської міськради Антон Нікулін, головний освітянин Львова Андрій Закалюк та в. о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Євген Бойко.

Звісно, що у фінальному матчі перемогла … сильніша ! І це – Катерина-Кіт Садова. Директор кіноцентру Андрій Породко – програв. Але будемо сподіватися, що на посаді залишиться.

«Це жартівливий матч, який приніс трохи радості і багато користі для наших захисників. Цим заходом ми підтримуємо діяльність львівської волонтерки, викладачки Українського католицького університету Олени Кулигіної, яка з початку війни допомагає нашим військовим. Холодні часи підігріємо разом нашими донатами на ліки для наших захисників», –  підсумувала Катерина Кіт-Садова, яку процитувала вже тепер прес-служба Андрія Садового