Чотири літаки збили українські зенітники (відео)

Поділитись

Українські захисники продовжують приземляти російські “сушки” у небі над Донеччиною.

Військові підрозділу протиповітряної оборони 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України збили два російських літака – броньований штурмовик Су-25 та багатоцільовий винищувач четвертого покоління Су-30.

💬 Повітряний простір в смугах відповідальності – знаходиться під повним контролем підрозділів протиповітряної оборони Збройних Сил України, – відзначають офіцери управління ППО командування ДШВ ЗС України

СУ-30 – це двомісний багатоцільовий винищувач четвертого покоління. Розроблений на основі Су-27УБ. Призначений для завоювання переваги в повітрі, далекого патрулювання, супроводу літаків дальньої авіації, радіолокаційного спостереження, наведення і управління, а також може використовуватися як навчально-бойовий літак.

На відміну від Су-27УБ, Су-30 здатний виконувати бойові дії, пов’язані з великою дальністю і тривалістю польоту і ефективним управлінням групою винищувачів. На Су-30 застосовувалися системи дозаправляння пальним у польоті, навігаційні системи, було розширено склад апаратури управління груповими діями, а також вдосконалено систему життєзабезпечення. За рахунок встановлення нових ракет і системи управління озброєнням, було значно підвищено бойову ефективність літака.

За класифікацією НАТО літак СУ-30 прототип Flanker-C

YouTube player