У суботу Львів ховає п’ятьох українських Героїв

24 вересня Львів попрощається з Героями Артемом Толочком, Миколою Панченком, Юрієм Поповим, Богданом Жиловським та Олександром Пилипенком, які загинули у боях з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Про це повідомили на сайті мерії.

О 10.00 розпочнеться Чин похорону Артема Толочка, Миколи Панченка та Юрія Попова, о 10.40 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 16.00 розпочнеться Чин похорону Богдана Жиловського та Олександра Пилипенка,  о 16.40 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Короткі біографії Героїв.

Завантажити фото

Артем Толочко (01.07.1986-17.09.2022) Львів’янин.

Навчався в ліцеї №81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради. Був багаторазовим призером спортивних змагань. Згодом здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

У мирний час працював заступником керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Екогаличпродукт». Захоплювався автомобілями та гірським туризмом, обожнював тварин. Був активним учасником патріотичного руху.

Із початком повномасштабного вторгнення приєднався до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. У подальшому боронив Україну у складі 101-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

У Артема Толочка залишилися дружина, донька, син, батьки та сестра.

Завантажити фото

Микола Панченко (27.11.1983-17.09.2022) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №23 міста Львова. У 2005 році закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

Кадровий військовий. У 2014-2015 роках виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Після повернення з фронту працював у мобілізаційному відділі Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У 2020 році повернувся до лав 24-ї бригади.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Боронив Україну у складі 103-ї бригади ЗСУ, згодом – 101-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Миколи Панченка залишилися мама, дружина та троє доньок.

Завантажити фото

Юрій Попов (09.11.1976-17.09.2022) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №30. Згодом здобув професійно-технічну освіту. У мирний час працював вантажником-висотником. Захоплювався ковальством, командною тактичною грою «страйкбол» та гірським туризмом.

Із початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем пішов на війну. Захищав Україну у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони. Опісля боровся із окупантами у лавах 101-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Юрія Попова залишилися дружина та двоє синів.

Завантажити фото

Богдан Жиловський (08.06.1981-16.09.2022) Уродженець села Сидинівка Бродівського району Львівської області.

У мирний час працював у будівельній сфері. Учасник АТО. У 2015-2016 роках боровся із російськими окупантами у складі військової частини А1314, згодом – В3675.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Богдана Жиловського залишилися дружина, донька, батько та сестра.

Завантажити фото

Олександр Пилипенко (13.11.1994-19.09.2022) Уродженець міста Лисичанськ.

Навчався у Лисичанському ліцеї №14 Сіверодонецького району Луганської області. Після завершення навчання вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Лисичанський професійний ліцей». Згодом здобував освіту у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.

Учасник АТО. Із початком агресії росії боровся із російськими загарбниками у складі добровольчого батальйону. Із 2016 року проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Брав участь у боях за Попасну, Мар’янку, Золоте та Зайцеве.

У Олександра Пилипенка залишилися батьки, дружина та сестра.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293304-zavtra-lviv-proshchatymetsia-shche-z-piatma-heroiamy-iaki-zakhyshchaly-ukrainu