Заступниця Садового обіцяє зігріти львів’ян владою

Поділитись

Сьогодні, 22 вересня, у Львові відбувся ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Назва однієї з панельних дискусій звучала так: “Стійкість та відбудовоздатність громад. Енергетична безпека”. Тут міські голови шукали механізми підготовки до різних сценаріїв опалювального сезону.

Не відомо, чи пропонував учасникам форуму міський голова Львова Андрій Садовий запасатися буржуйками, що встановлювати показово їх у підвалах, утеплювати під’їзди і вікна (чого зовсім не видно у Львові), але його заступниця Ірина Маруняк переконливо обіцяла зігріти мешканців міста владою. Це щось нагадує старі радянські лозунги про те, що тільки разом ми прийдемо до світлої перемоги … самі знаєте чого.

Втім, процитуємо сайт Львівської мерії та заступницю Садового Маруняк.

“Ми розуміємо, що цей опалювальний сезон у кожному місті буде відбуватись по-різному. Але важливо, щоб люди не були байдужими та не було недбалості. Ми радимо придбати електроприлади, утеплити вдома вікна, радимо всім подбати про утеплення сходової клітки, а також у кожному будинку мають бути встановлені металеві печі (буржуйки), які можуть стати пунктами обігріву для мешканців у випадку надзвичайних ситуацій.  Громада має згуртуватись, щоб пережити цю складну і непередбачувану зиму. Має бути згуртованість влади та мешканців”, – зазначила Ірина Маруняк.

Також заступниця міського голови Львова порушила питання щодо відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам, та закликала на рівні центральної влади відновити дію програми з утеплення будинків “Енергодім”.

Обіцянки Маруняк