У Дніпрі з’явилася вулиця Степана Бандери

Поділитись

Про це повідомив у соцмережах міський голова Борис Філатов.

Він наголосив, що пише пост саме для тих, хто сидить на болотах і виє від безсилля, злості і нерозуміння, чому, російськомовний, переважно, Дніпро, став форпостом незалежності України. І в 2014 і в 2022.

Якщо коротко, наголосив Борис Філатов, то однією з центральних вулиць Дніпра, вулиця Шмідта, стала сьогодні вулицею Степана Бандери.

Назавжди – це тепер.

Ще в першу каденцію обіцяв увічнити пам’ять Степана Андрійовича у Дніпрі.

Борис Філатов нагадав, що обіцяв Дмитрові Ярошу зробити це ще в 2015-у році. І запевнив, що тримає слово. Бо на все свій час.

Не будемо сперечатися, наголошує Філатов, у коментарях про корисність цього перейменування.

“Я скажу лише одне. 100 разів перечита гасло українських націоналістів: «Воля народам! Воля людині!». А потім знову 100 разів. Перечитайте це і усвідомте це. Напевно, за всю історію людства ніколи сенс існування вільних людей не формулювався так коротко. Свобода, і тільки вона, варта того, щоб за неї боротися. Не для автократії, не для керівництва, не для обмеження прав громадян. За Свободу. Націям і кожному з нас”.

Варто зазначити, що під цим постом міського голови Дніпра дописувачі висловлюють різні думки. І хоча є поодинокі випадки нерозуміння такого перейменування, абсолютна більшість висловлює захоплення і подяку за цей крок.