Путін нарешті виступив із заявою і оголосив “часткову мобілізацію” (відео)

Диктатор росії, яка 24 лютого 2022 року повномасштабно вторглася в Україну виступив нарешті із заявою по телебаченню. Його виступ планувався ще вчора увечері. Але щось пішло не так.

Його звернення з’явилося сьогодні. Наче матка російської пропаганди він видавав речення за реченням про “братні” народи Луганщини, Донеччини, Запоріжжя і Херсонщини, які начебто “волевиявили” бажання увійти у РФ.

Поскаржився головний терорист на західну зброю, вишкіл українських військових і висловив страх стосовно ймовірного переносу воєнних дій на територію росії. Звісно, українську владу і наших захисників путін називав неонацистами і бандерівцями.

Згадав і ядерну зброю, якою нібито шантажують росію, згадавши Запорізьку АЕС, яку неодноразово обстрілювали російські окупанти.

Наприкінці звернення диктатор немов виправдовувався, що через намагання заходу розчленувати росію він підписав указ про часткову мобілізацію. Причому путін наголосив на слові часткову. Це означає, що призивати будуть тих громадян, які служили і мають досвід.

YouTube player

Отож чекаємо на …паніку на росії.