Оголошення мобілізації в росії означатиме провал так званої “спецоперації”

Таку думку висловив генерал-майор ГУР України Вадим Скібіцький.

Оголошення загальної мобілізації – це буде значний удар по режиму Путіна, тому що означатиме визнання, що Росія не змогла виконати всі поставленні завдання, що так звана «спеціальна операція» Путіна не досягла результату і те, що йде реальна війна. Про це спеціаліст-розвідник заявив у розмові із кореспондентом видання Kyiv Post

Якщо в Росії оголосять загальну мобілізацію – це значить оголосити війну Україні та визнати те, що Росія є країною-агресором, підкреслив Скібіцький.

На сьогодні ми почали збирати інформацію – дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика у Російській Федерації. Зюганов і інші російські політичні діячі говорять про те, що так, дійсно, йде війна, і що російська армія не може впоратися, потрібно оголошувати війну і мобілізацію. Знову ж таки, при цьому вони кажуть, що ми будемо вести війну не просто з Україною, а з НАТО і США, тому що вони воюють на боці України.

Росія розуміє, що для захоплення усієї території України, а це є основною метою, рано чи пізно необхідно буде залучати додаткові ресурси. Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку нам, тому що протестні настрої в Росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче.

Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму Путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь – 20-30 років. Через те саме оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни.

Зауважимо, що російська пропагандистка Скабєєва вже відверто сказала, що НАТО досить професійне і це сильна військова структура. Мовляв, зброя у США і НАТО нормальна і вони навалилися всі на росію.

YouTube player