Дружина пізнала свого коханого за браслетом на руці

Поділитись

Стало відомо, що рука з синьо-жовтими браслетами з поховання в Ізюмі – це фрагмент тіла військового з Нікополя. Про це у соцмережах написав обласний інформаційний штаб Дніпропетровщини.

Ця фотографія з процедури ексгумації облетіла весь світ – вражаючий знімок почорнілої руки із браслетом патріотичного кольору.

Мешканка Нікополя Оксана Сова упізнала свого чоловіка за татуюванням на тілі.

ЇЇ коханий – 36-річний боєць нашої славетної 93-ї бригади «Холодний Яр» Сергій Сова. У Героя залишилося двоє дітей.

У соцмережах згадують, що Сергій Сова мав звання кандидата у майстри спорту (бокс), був чемпіоном України серед юніорів. Сам вирішив піти на строкову службу у Повітряні Сили України.

Під час АТО у складі 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” чоловік боронив Піски, доставляв боєприпаси в Донецький аеропорт. За зразкову службу Сергій Сова був відзначений численними нагородами.

Останній раз Оксана спілкувалася з чоловіком 19 квітня, коли він боронив Харківщину. Розповідав дружині, що їм важко оборонятися, бо не вистачає зброї, а російські окупанти атакували авіацією, танками. Вже тоді у їхній роті були “200”. Потім зв’язок з Сергієм обірвався…

Син Сергія Марат звернувся через соцмережі з проханням доставити тіло його батька додому, до Нікополя і гідно поховати Героя, яким він пишається.