У Львові наклали арешт на мережу відомого готелю

Поділитись

Накладено арешти на активи, що належать громадянинові рф, на суму понад 55 млн грн

Вирішується питання про передачу арештованих активів в управління АРМА. Про це повідомила Національна поліція Львівщини у соцмережі.

Йдеться про ти готелі у Львові та один у Трускавці відомої мережі “Reikartz”. Суд наклав арешт на корпоративні права мережі готелів та нерухомості, власником яких є росіянин.

У межах кримінального провадження оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції, слідчі слідчого управління обласної поліції спільно з прокуратурою Львівської області встановили факти виведення коштів на рахунки офшорних компаній шляхом укладення ряду фіктивних договорів. Кінцевим бенефіціарним власником підприємств є громадянин рф.

З метою унеможливлення подальшого виведення коштів та відчуження майна на користь інших підконтрольних осіб на частку у статутному капіталі, готельний комплекс, земельну ділянку та будинок, що належить громадянинові рф, були накладені арешти. Загальна вартість арештованого майна сягає 55 млн грн.

Наразі вирішується питання про передачу арештованих активів в управління до АРМА.

Кримінальне провадження розслідується за статтями 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) та 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.