Львів’яни дорікають чиновниками, які три роки закривають дорожні знаки смітниковими кульками

Поділитись

Пропозицію зняти смітникові кульки із дорожніх знаків у центрі міста висловив на “гарячу лінію” 1580 у фейсбуці львів’янин Іван Піп.

Справа в тому, що перед перехрестям з проспектом Свободи у бік вулиці Дорошенка на дорожніх знаках висять чорні смітникові кульки. Вони закривають не тільки знак, що забороняє рух приватного транспорту по вулиці Дорошенка, а й знак повороту тільки ліворуч. Бо ж праворуч за визначенням повертати не можна, адже по проспекту Свободи односторонній рух.

“Прохання зняти плівку із знаків над світлофором (перехрестя Свободи і Дорошенка), оскільки бачив «бажаючого» повернути праворуч, прямо на «паркінг» Гранд-готелю….”, звернувся Іван Піп.

На що гаряча лінія 1580 відповіла, що ” як повідомили в РА Галицький район, вказані дорожні знаки влаштовувалися для реорганізації дорожнього руху, а саме впровадження пішохідної зони на вул. Дорошенка (від проспекту Свободи до вул. Банківської).

Враховуючи те, що станом на сьогодні впровадження рішення відкладено, відповідно розчохлити знаки є недоцільно”.

До речі, такий же закритий кульками знак є перед поворотом з проспекту Свободи на вулицю Дорошенка, який очевидно забороняє такий маневр. Подейкують, що ситуація чекає, поки відомий бізнесмен Григорій Козловський добудує торговий центр на початку вулиці Дорошенка. Втім, це ми побачимо з часом.

Зрештою, реакція львів’ян на дорожні знаки, закриті смітниковими кульками, не забарилася. Мовляв, урбанізація файна штука, але нею займаються кухарі, ресторатори, електрики…

“Олег Шмід закупив 45 тисяч сміттєвих пакетів для своїх ідей от і треба їх десь використовувати…”

Alex Shved

Сміттєві пакети на дорожніх знаках – це одна з окрас історичного центру міста.

3 роки ці сміттєві пакети милують око туристу, та й думаю ще роки 3 точно милуватимуть!

Дякуємо!