У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину (відео)

Поділитись

Скандал на ціле місто Рівне. Цю резонансну подію обговорюють у багатьох українських пабліках. Йдеться про те, що чоловік застрелив собаку.

Це не була ні дика розвага, ні підліткова жорстокість. Є два відео, на яких видно як собаки налетіли на дитину. Один із псів покусав дитину. Причому перші два лише гавкали, а третій собака, який долучився до нападу на дитину і покусав її.

Коментарі до цих відео неоднозначні. Одні засуджують чоловіка, інші підтримують. Одні стають на бік зоозахисників, а інші вважають, що у всьому винні люди, які спочатку заводять чотирилапих, а потім викидають їх, перетворюючи на безпритульних, а часом і агресивних собак. І стерилізація таких тварин не допомагає, бо на вулиці з’являються нові собаки, які стають комусь непотрібними.

Втім, читач зможе сам побачити відео і зробити висновки.

Відео, де собаки напали на дитину. Це відео телеграм-каналу ZahidWTF надала мама дитини.

YouTube player

А ось відео, на якому видно як чоловік приїхав на авто буквально через 20 хвилин після нападу собак на його дитину. Він вистрілив у собаку, який власне покусав його дитину. Поранений пес помер не одразу, але очевидно, що поранення було смертельне. Відео з’явилося у телеграм-каналі Рівне 1283

YouTube player

Фото руки дитини, яку покусав собака.

покусана рука