Садовий похвалився африканцям своєю екологією

Поділитись

Очільник Львова Садовий Андрій зустрів і прийняв на балконі Ратуші делегацію з Африки. Кому як не африканцям розповідати про свої досягнення начебто про екологічність Львова.

У Ратуші побували керівник Фонду Брентхерста у Йоганнесбурзі Грег Міллс та політичні лідери африканських держав: доктор Грег Міллс, голова фонду Brenthrust, що створений для зміцнення економічних показників у Африці; політичний радник Президента Замбії Чіпокота Мванаваса; танзанійський політик та лідер опозиційної партії «Альянс за зміни та прозорість» Зітто Кабве; громадський активіст, політичний діяч та лідер провідної опозиційної партії Уганди «Платформа національної єдності» Бобі Вайн.

Андрій Садовий розповів гостям про екосистему підтримки і турботи про людей «Незламні» (UNBROKEN), яку вибудовують у Львові. Зокрема, про центр реабілітації, містечко для матусь, а також перший біонічний протез, який уже вдалось встановити українському захиснику в одній із міських лікарень.

«Це наша війна за незалежність. Вона змусила нас всіх об’єднатися. Зараз кожен воює, кожен має свій фронт, і таку 40-мільйонну армію неможливо перемогти», – похвалився африканцям міський голова.

Підтримав Садового танзанійський політик та опозиціонер Зітто Кабве. І що найцікавіше, що сторони домовилися про співпрацю ! Що передбачає ця співпраця, прес-служба мерії, не повідомляє.