На росії закликають до створення добробатів

Поділитись

Чиновники російських місцевих адміністрацій закликають до “самомобілізації” на місцевих рівнях. Першим таке звернення начебто озвучив лідер Чечні кадиров, який наголосив, що його батальйони “ахмат”, “восток” і “захід” вже перекинуто на Донеччину. Про це пише “Українська правда” з посиланням на інститут вивчення війни (ISW).

Відомо, що міська адміністрація Владивостока розсилає листи чоловікам віком від 25 до 63 років, які мають досвід військової служби та служби в запасі, а також тим, хто перебуває на військовому обліку в місцевому військовому комісаріаті у Владивостоці. Чоловіків закликають приєднатися до БАРС (Бойовий армійський резерв країни) або так званих добровольчих підрозділів “Тигр” (морська піхота).

Чиновники Владивостока намагаються пом’якшити свої заклики тим, що наголошують: “кожен одержувач приймає власне рішення”.

Інші місцеві лідери оголосили про нові батальйони на підтримку заклику Кадирова. Губернатор Кіровської області Олександр Соколов оголосив, що Кіров сформував свій другий добровольчий батальйон під назвою “Широнін”, і заявив, що обласний добровольчий батальйон “Вятка” вже воює в Україні. До речі, так колись за радянського союзу називалася пральна машинка. Видно, що ця любов до пралок у загарбників передається через покоління. От і грабують вони українців, вивозячи в росію пральні машинки, але далеко не російської якості.

“Самомобілізуються” і в окупованому Криму. Його гауляйтер сергій аксьонов заявив, що Крим активізує роботу з набору добровольців. Він зазначив, що до фінансування добровольчих батальйонів необхідною сучасною технікою долучилися невідомі великі банківські установи.

Начебто долучається до створення добробатів і Магадан, де є всього один військовий пункт.

Воронезька, Чуваська та Башкирська області також заявили про підтримку самомобілізації і про те, що близько 1000 добровольців з кожної з їхніх областей вже воюють в Україні.

Кемеровський губернатор Сергій Цивільов пообіцяв фінансову підтримку добровольчих батальйонів і заявив, що багато жителів Кемерова вже воюють у російській армії.

Зрештою, про “другу армію світу” з башкирів, якутів, тувинців ми вже бачили.