У суботу у Львові прощаються з Героєм та Героїнею

17 вересня у Львові попрощаються з Олександром Полюховичем та Ксенією Грициною, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили у львівській міськраді.

Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Що відомо про Героїв

Олександр Полюхович (13.08.1974-11.09.2022) Уродженець села Серники Рівненської області. В 11-місячному віці разом із сім’єю переїхав до села Терло Львівської області.

Навчався у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів села Терло Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка».

У мирний час був приватним підприємцем. Захоплювався стрільбою з лука. У 2014-2015 роках займався волонтерською діяльністю.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії добровольцем пішов на війну. Служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

В Олександра Полюховича залишилися донька, син, дружина, батько та сестра.

Завантажити фото

Ксенія Грицина (27.04.1993-11.09.2022) Уродженка села Вишнівчик Хмельницької області.

Навчалася у середній загальноосвітній школі №32 міста Львова. Згодом вступила до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова, здобула спеціальність «кухар-кондитер».

У мирний час працювала у сфері торгівлі.

У 2021 році підписала контракт із Збройними Силами України, розпочала кар’єру військовослужбовця і згодом стала «бойовим медиком». Під час служби отримала звання «молодший сержант».

Із початком повномасштабного вторгнення захищала Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Брала участь у боях за Попасну.

У Ксенії Грицини залишилися мама, брат та 4-річний син.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293183-zavtra-lviv-proshchaietsia-z-heroiamy-oleksandrom-poliukhovychem-ta-kseniieiu-hrytsynoiu