У Львові переносять відомий ринок

Відомий ринок з вулиці Любінської перенесуть.

Про це повідомили на сайті Львівської мерії. У департаменті містобудування підкреслили, що триває упорядкування ділянки на вулицях Садова, 2А – Петлюри. Саме тут облаштовують комунальний ринок, куди перемістяться торговці базару «Любінське сяйво». Натомість на місці теперішньої торгівлі місто хоче облаштувати сучасний громадський простір.

Львів’яни середнього та старшого віку добре пам’ятають, що ринок на Любінській був досить популярний у цьому мікрорайоні. Особливо, коли сюди перенесли автостанцію, куди приїжджали автобуси з багатьох населених пунктів області.

Чиновники мерії звітують, що упорядковують ділянку, куди мають переїхати торговці. Наразі комунальники, на виконання рішення виконкому Львівської міської ради від 22 липня 2022 року, демонтували ще одну тимчасову споруду та розчищають територію від непотребу. Паралельно триває комунікація з інвесторами та робота над містобудівним розрахунком.

Чиновники також наголошують, що місце, де існує теперішній ринок, не має всіх належних інженерних комунікацій.

«Ще кілька років тому було ухвалено рішення перенести ринок. Для цього за ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» було закріплено ділянку на вул. Садова, 2А – вул. Петлюри. Натомість на місці теперішньої торгівлі місто хоче облаштувати сучасний громадський простір», – обіцяютьу департаменті містобудування.