У Балаклії знайшли катівню, яку облаштували російські окупанти

Поділитись

Про таку жахливу знахідку розповів начальник слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов.

Російські військові організували у місцевому відділі поліції штаб. І у тій же будівлі, а також у будинку навпроти у підвальних приміщеннях російські терористи зробили тюрму та катувальню для місцевих жителів.

Під час окупації рашисти завжди тримали у полоні мінімум 40 людей, годуючи їх двічі на день кашами без нічого. Вони шукали через місцевих колаборантів тих, хто служив або мав родичів в АТО. Також шукали людей, які допомагали українській армії знищувати рашистів.

Коли ж вони окупанти випускали людей, а нових не було, то хапали людей просто на вулиці біля відділу поліції. Один чоловік просидів у «тюрмі» 46 днів – рашисти знайшли фото його брата у військовій українській формі.

За словами свідків, їх катували по-різному. Усі тортури описувати не буду, скажу лише, що «найлегше» – коли били струмом.

Також у слідчих є інформація про вбитих жителів міста. Про загиблих відомо, що їх розстріляли на блокпосту росіяни в останній день окупації – усі деталі події ще з’ясовуються.

Ще про один жах розповів начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов. Він заявив, що в кімнаті тортур у штабі окупантів у Балаклії росіяни “вдягали маски та катували мирних жителів оголеними дротами”.