На Харківщині з підвалу звільнили п’ятьох підлітків

Поділитись

Українські військові звільнили у харківській області п’ятьох підлітків, яких російські окупанти тримали тиждень у підвалі.

Про це повідомила прикордонна служба України.

Під час виконання завдань у Куп’янську прикордонники за інформацією місцевих жителів виявили п’ятьох підлітків, віком від 15 до 17 років. Їх російські терористи закрили в одному з підвальних приміщень.

Четверо дівчат і хлопець перебували у підвалі уже 7 днів. Підлітки, жителі Куп’янського, Ізюмського та Чугуївського районів, виявилися студентами навчального закладу – майбутніми медиками. Звільнені дівчата і хлопець розповіли, що окупанти проводили з ними фільтраційні заходи, після чого без пояснення причин закрили у підвалі. Вдячності підлітків не було меж. Ці мразоти перед втечею чіпалися і до дітей. Важко уявити, що могло трапитися з дітьми, якби Сили оборони України не деокупували цю територію.

Наразі зі звільненими дівчатами та хлопцем працюють співробітники компетентних правоохоронних органів, а прикордонники, в Складі Сил оборони, продовжують захищати Україну від російських загарбників.