Дружина Садового грає у теніс і цим донатить на лікування військових

Поділитись

Дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова грає у настільний теніс і тим самим допомагає збирати кошти на лікування для українських військових. Принаймні про дієвість такого механізму збирати кошти стверджується на сайті міської ради Львова.

Пограти у настільний теніс Катерина Кіт-Садова вже встигла із отцем Морено з Парафії Божого Провидіння УГКЦ, із художником та інсталятором Олесем Дзиндрою, із львівською рятувальницею Дариною Орловою. За кожне тренування вона звітує фото та відео у своїх соцмережах.

У своїх дописах Катерина Кіт-Садова також активно просить долучатися до збору коштів на підтримку медичних рот, бойових медиків та поранених військових у шпиталях на півдні України, який організувала львів’янка Олена Кулигіна.

А вже наступного тижня, 23 вересня, о 18:00 год у кіноцентрі у Горіховому гаю відбудеться фінальний матч “Бій тисячоліття”  між  Катериною Кіт-Садовою та директором кіноцентру Андрієм Породком.

«Цим заходом ми підтримуємо діяльність львівської волонтерки, викладачки Українського католицького університету Олени Кулигіної, яка з початку війни допомагає нашим військовим. Знаючи, що зможу підтримати її працю, дриґу до перемоги у мене не забракне і прошу кожного долучитися, хто як може. Холодні часи підігріємо разом нашими донатами на ліки для наших захисників», –  каже Катерина Кіт-Садова.

Долучитись до нетипової й водночас ексцентричної культурно-спортивної події, мета якої — збір коштів на ліки для воїнів ЗСУ, можуть усі охочі. Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://forms.gle/vvoAPU15k7y43Yq96