У Львові закривають ще одну частину вулиці Шевченка

Кілька днів тому відкрили частину вулиці Шевченка після ремонту як одразу з 16-го вересня закривають іншу ділянку.

Про це попереджають на сайті Львівської мерії. Закривають ділянку від будинку № 60 до вул. Ярослава Мудрого. На час виконання робіт міські автобуси №17 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Об’їхати ремонт дороги можна буде по вулицях Клепарівська – Золота – Єрошенка у двох напрямках, – поінформували в управлінні транспорту ЛМР.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», зараз в районі перехрестя вулиць Шевченка – Яцкова тривають роботи з підключення інженерних мереж. «Далі тут виконуватимуть дорожні роботи та відкриють це перехрестя для руху транспорту», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору

Доведеться пережити і цей ремонт.