Трускавчанка виборола для Україну срібну медаль на чемпіонаті світу

Поділитись

Трускавчанка Олександра Хоменець стала віцечемпіонкою світу з вільної боротьби. Про це повідомила мерія міста у соцмережах.

19-річна Олександра Хоменець з м. Трускавця стала віцечемпіонкою світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг. У фіналі Чемпіонату світу в Белграді (Сербія) спортсменка поступилася потужній японській суперниці, олімпійській чемпіонці Токіо, дворазовій чемпіонці світу, 25-річній Маю Мукайда. Під час боротьби наша Олександра зазнала серйозної травми ноги, та все ж продовжила поєдинок, хоча шансів перемогти досвідчену суперницю вже не було.

Олександра Хоменець є однією з найталановитіших молодих борчинь України. Це вже не перша медаль міжнародних змагань, яку Олександра виборола для нашої країни – цього року спортсменка стала чемпіонкою Європи серед юніорів та віцечемпіонкою серед дорослих. Влада Трускавця відзначила її почесним званням «За заслуги перед містом. За призове місце на чемпіонаті світу управління молоді та спорту Львівської ОДА виплатить Олександрі грошову винагороду у розмірі 40 тисяч гривень.