Ніхто не вбив стільки російськомовних як сама росія

Поділитись

Якби росія знала, що її військових будуть знищувати в Україні на кожному кроці, то не наважилася б напасти на Україну 24-го лютого. Таку думку висловив у інтерв’ю сайту «Вголос» офіцер ЗСУ, магістр державного управління, кавалер ордена Богдана Хмельницького (ІІІ ступеня) Роман Семчишин.

На його переконання, країна агресора не сподівалася отримати в Україні такий опір. Бо ж останні 15 років всіляко насаджувала в Україні свою пропаганду про «рускій мір». Але парадокс у тому, що саме росія вбила найбільше російськомовних людей.

Тільки у російськомовному Маріуполі російські окупанти вбили понад 50 тисяч мирних мешканців.  

«Ніхто у 21 столітті не вбив стільки російськомовних, скільки вбила росія. І вона їх вбила з гаслом звільнення російськомовних», – підкреслив Роман Семчишин. .

Російська пропаганда, наголосив український захисник, зуміла прищепити своїм громадянам думку, що вони не є упослідженими жителями упослідженої держави. Навпаки, росіяни вважають, що вони вищі за українців. Вони спробували відчути себе надлюдьми щодо українців.

«Вони сподівалися, що їх в України очікує доріжка як у 2014 році в Криму, коли вони нахабством просто витіснили нас з Криму», – нагадує Роман Семчишин.

Але на цей раз українські військові під час контратаки у Харківській області, яку практично звільнили від орків, показали російським зайдам їхнє справжнє місце. Щоправда, більшості російським воякам ЗСУ дозволили вчинити «акт доброї волі» і втекти.