Українських біженок у Франції побили росіяни

Поділитись

Українки Аліна та її мама Олена виїхали з Ізюма ще 19 квітня, коли місто захопили російські окупанти. Опинилися у Франції

Проживають у у муніципалітеті Рокбрюн-Кап-Мартен на південному сході Франції. Їхній товариш надіслав їм музику, яку вони увімкнули і слухали зі звуком. У тексті пісні було: “Світу було б краще без російської армії”. Слова аж ніяк не сподобалися групі з чотирьох людей, які зустріли жінок саме в цей момент. Про цю жахливу історію розповів у фейсбуці голова об’єднання українців у Франції Володимир Когутяк.

Аліна з Ізюма

Постраждалих доправили до медзакладу. Зловмисника нині розшукують.

На доручення МЗС України українське посольство в Парижі взяло на особливий контроль справу побиття двох українок. Дипломати взаємодіють із французькими правоохоронцями задля оперативного розслідування нападу, підтримують зв‘язок із потерпілими, яким було надано необхідну медичну допомогу. Нападники мають бути покарані.

Речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що на доручення МЗС України українське посольство в Парижі взяло на особливий контроль справу побиття двох українок. Дипломати взаємодіють із французькими правоохоронцями задля оперативного розслідування нападу, підтримують зв‘язок із потерпілими, яким було надано необхідну медичну допомогу. Нападники мають бути покарані.

З інших джерел стало відомо, що Аліну росіянин вдарив по обличчю і далі, коли вона впала, копав її ногами. Також вдарив її маму Олену.