Український прапор замайорів на кордоні з рф на Харківщині (відео)

Поділитись

Українські війська вийшли на кордон із країною агресоркою росією у Харківській області.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Збройні сили України. Війна з окупантами.

На відео українські військові знімають з будинку населеного пункту Стрілеча російську шмату, кидають на неї так звані георгіївські (колорадські) стрічки і витирають у цей непотріб ноги. Втім, головне, що на будинку замайорів жовто-синій прапор !

Що ж це за село Стрілеча

Село Стрілеча розташоване на лівому березі річки Харків, вище за течією примикає кордон з Росією, нижче за течією примикає Трав’янське водосховище, на відстані 5 км розташоване село Глибоке, на протилежному березі — село Журавлівка (Бєлгородська область). По селу протікає струмок з загати.

Село Стрілеча засноване українськими стрільцями для оборони земель від набігів татар. Стрілеча вперше згадується в Древньо-Московській межовій виписці 1695 року.

У 1810 році Стрілеча стає власністю поміщиці Н. М. Степанової. Будучи людиною надзвичайно релігійною, вона в 1835 році будує тут кам’яну Миколаївську церкву (не збереглася). 7 жовтня 1846 року відкрився Верхо-Харківський Свято-Миколаївський дівочий монастир.

За даними на 1864 рік тут мешкало 567 осіб (277 чоловічої статі та 290 — жіночої), налічувалось 50 дворових господарств, існувала православна церква та дівочий монастир. Станом на 1914 рік кількість мешканців зросла до 1421 особи.

За останнім переписом тут мешкало 1637 осіб.

https://studio.youtube.com/video/qsqRVj32_eU/edit