У Львові туристичний автобус зніс стовпчики біля Церкви Юра

Поділитись

Через вузьку дорогу і малий радіус для повороту ймовірно, що туристичний автобус зніс три стовпчики на тротуарі по вулиці Шептицьких, що проходить біля собору Св. Юра у Львові.

Про такий факт повідомляють у групі “Гаряча лінія міста Львова” у фейсбуці.

Йдеться “про пошкодження комунального майна (антипаркувальних стовпців, тротуарної плитки, бордюрів) за адресою вул. Шептицьких / Озаркевича 12 (координати місця 49.837987, 24.012763).

Прошу привести тротуарну поверхню і обмежувачі до ладу згідно норм ДБН 2.3-5:2018, а також, як балансоутримувач пошкодженого майна – звернутись до поліції за фактом його пошкодження”.

Один із дописувачів до посту про руйнування стовпчиків Igor Grynechko зауважує, що “стовпчики зніс туравтобус, вот таке зручне місто для туризму завдяки плану мобільності і архітекторам з освітою 2 класів урбаністики”.

Автор допису Gregory Fomenko також в опосередкованій формі дорікає проєктантам і радить як вийти із ситуації, щоб надалі таких казусів із великогабаритним транспортом не траплялися біля цієї величезної площі, попри яку проходить дуже вузька дорога. На його думку, “Сенс робити щось – є завжди. Саме пасіонарна частина суспільства є запорукою розвитку. Погоджуюсь, що там можливо незручний радіус, як для вантажівок, але це не означає, що треба покинути все як є. Сподіваюсь, у Галицього району будуть ресурси більш комплексно підійти до питання і буде можливість, наприклад, скорегувати радіус дорожнього покриття, зменшивши газон на повороті”.

Згадуючи урбаністів Львова Igor Grynechko підкреслює, що це якраз “той момент, коли урбаністи вийшли самі на себе , і вияснилося, що стовпці, які мали захищати від блокування поворот – самі виконують функцію блокувальника руху”.

Інша дописувач Tadej Melnyk пише, що “для розвитку стовпчикового бізнесу ресурси є завжди. Навіть під час війни і пандемії…