У Львові побільшало наркоманів

Поділитись

У Львові почастішали випадки, коли патрульна поліція затримує осіб із наркотиками.

Скажімо, один із випадків трапився на вулиці Пасічній. Увагу патрульних привернув невідомий чоловік, який порушив комендантську годину. У 38-річного мешканця Донецька виявили два прозорих зіп-пакети, в яких були речовини рослинного та порошкоподібного походження.

Про це патрульна поліція Львівщини повідомляє у соцмережах.

Ще одного порушника порушника комендантської години і, як виявилося, не тільки, охоронці порядку виявили на вулиці Шевченка. Розгублений 37-річний львів’янин тримав у руці зіп-пакет із порошкоподібною речовиною.

На вулиці Поліській, патрульні зупинили автомобіль Opel Combo, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з водієм та пасажиром, останній помітно нервував і поспішав завершити розмову з поліцейськими. У 39-річного пасажира виявили зіп-пакет з, ймовірно, наркотичною речовиною.

Ще один випадок трапився на вулиці Авраама Лінкольна. Підозрілий чоловік, вгледівши службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху. У 40-річного мешканця Львівщини, патрульні виявили два згортки фольги з кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичної дії.

Порушника комендантської години поліцейські виявили і на вулиці Івана Миколайчука. Під час спілкування 29-річний львів‘янин помітно нервував та намагався покинути місце події. У громадянина виявили зелений поліетиленовий пакет із речовиною, рослинного походження.

У всіх випадках інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу для вилучення речовин та надання правової кваліфікації діям порушників.