101 троянда для Яни з Бахмута, що народила у Львові сина

Поділитись

Будинок Яни та її батьків з Бахмута розбомбили російські окупанти. Її чоловік пішов захищати Україну від російської орди. А жінка з дитиною змушена була покинути Бахмут і добралася до Дніпра, а звідтіля вже до Львова. Так зробила як радив чоловік, який колись у Львові вчився.

Про це повідомили у соцмережі Львівське територіальне медичне об’єднання N 3.

Справа в тому, що Яна рятувалася від окупантів вже при надії. Разом із синочком приїхала у Львів

«На 6 місяці вагітності я сіла і плакала. Мені треба було зібрати речі в пологовий, а у мене взагалі нічого нема. Наш будинок та будинок батьків розбомбили, тож у мене навіть халату не було. У пологовий я прийшла знайомитися і дізнатися, що мені потрібно для себе й дитини. І тут мені дуже допомогли. Мене зустріла Оксана Ярчак, неонатолог при акушерському відділенні Третьої міської клінічної лікарні ТМО 3. Вона, поза роботою, допомагає внутрішньо переміщеним особам. Тож допомогла мені з усім необхідним, передала мої контакти волонтерським організаціям, які зібрали мені сумку до пологового ( з найнеобхіднішим і для мене, й для дитини)» – розповіла жінка.

Всю вагітність вела лікар акушер-гінеколог Ельвіра Кабулова, яка також приймала пологи і допомогла з’явитися на світ здоровому хлопчику.

«У мене була проблемна вагітність, але Ельвіра завжди була на зв’язку і допомагала розв’язувати всі питання. Крім неї мені дуже допомогла лікар акушер-гінеколог Наталія Халіна та її сім’я. Вони надали найнеобхідніші речі для дитини: ліжечко, візочок, іграшки, підшукали безкоштовне житло”.

Наголошує Яна і на безпеці: «Мене дуже вразило, що під час сирен нам усім допомагають спуститися в укриття, санітарки всіх пильнують, перераховують. Тож справді почувала себе в безпеці.

Це мої другі пологи. Вперше я народжувала у столиці, тож можу порівняти і впевнено сказати, що такого ставлення до породіль, і до дітей як тут, не було навіть у Києві».

З чоловіком, який захищає Україну, Яна змогла зустрілася лишень раз, ще вагітною, у свій день народження і то на кілька годин.

Тепер Яна чекає свого коханого вже з двома синочками. Чекає з перемогою !