На Харківщині українські війська успішно вибивають русню з наших міст

Поділитись

Швидкий наступ українських сил на Харківщині триває. Російські військові опинилися у зоні наступу українців на Куп’янськ, Ізюм та річку Оскіл.

Якщо українські військові зруйнують російські позиції навколо Ізюма і переріжуть російські наземні лінії зв’язку на північ і південь від Ізюму, то зможуть оточити окупантів і обрушити більшу частину російських позицій на північному сході України. Про це повідомляє “Українська правда”.

Загалом під час контрнаступу ЗСУ наше військо звільнило 2500 тисяч квадратних кілометрів від російських загарбників.

Зараз Кремль перекидає ресурси на лінію Харків-Ізюм, намагаючись зупинити український контрнаступ, водночас відмовляється публічно говорити про успіхи України в Харківській області. Контрнаступ, ймовірно, спонукав президента Росії Володимира Путіна скликати 9 вересня зустріч із вищими російськими силовиками та політичними діячами. Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не коментуватиме “ситуацію навколо Балаклії та інші події в зоні так званої “спецоперації”.

До речі, контрнаступ українських сил триває і в Херсонській області. Українські сили щодня атакують російські понтонні і поромні переправи на півдні, проте зберігають сувору оперативну тишу, що може мати такий вигляд, ніби українські сили не просуваються.

Вже на сьогодні, 10-е вересня відомо. що ЗСУ знищили склад боєприпасів в Біляївці та поромну переправу в районі Львового на Херсонщині. Ліквідовано 75 загарбників, 9 танків Т-72, 2 гаубиці “Мста-Б”, 8 одиниць авто-бронетехніки.