Польща та країни Балтії закривають кордони для російських туристів

Поділитись

Вже з 19-го вересня кордони країн Балтії та Польщі будуть закриті для росіян, які захочуть як туристи подорожувати по цих країнах або потрапити через них у інші держави Євросоюзу.

Таке рішення озвучив сьогодні, 8-го вересня, міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу після зустрічі глав урядів цих держав.

“Естонія має політичну волю, яку ми реалізуємо у правовому полі. У ніч з 18 на 19 вересня почне діяти заборона на в’їзд до Естонії через шенгенський зовнішній кордон для громадян РФ, незалежно від того, яка країна видала шенгенську візу”, – сказав міністр. Інформацію про таке рішення з посиланням на естонське видання EER повідомила “Європейська правда”.

Йдеться про те, що країни Балтії та Польща після закриття із російською федерацією повітряного сполучення не можуть контролювати туристів, які перетинають кордон Євросоюзу через їхні території. Прем’єр міністр Естонії Кая Каллас заявила, що відповідну заяву також озвучать її колеги з Литви, Латвії та Польщі.

Головна мета, якої прагнуть досягнути країни Балтії та Польща – це забезпечення безпеки своїх територій. Винятки можуть бути для тих, хто відвідує членів сім’ї, дисидентів та власників посвідок на проживання.