Влада Львова пропонує мешканцям міста купувати буржуйки і грітися по черзі

Мешканці будинків у Львові повинні самі скидатися коштами, купувати буржуйки і грітися по черзі !

Таку думку висловила під час спільного засідання депутатських комісій з фінансів та планування бюджету та міської інфраструктури, інженерного та житлового  господарства Львівської міської ради заступник міського голови з житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Вона зазначила, що взимку тиск газу у мережах може бути низьким. Через те у місті будуть опалювати тільки об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, поліклініки та об’єкти, що важливі для життєдіяльності міста. Можливо, ще дістанеться трохи газу чи тепла будинкам, що поруч.  

Малозабезпеченим будинкам влада обіцяє позичити ті буржуйки, які виготовляють Львівелектротранс, Львівсвітло або Львівтеплоенерго. Це при тому, що надзвичайники проти ідеї міських чиновників встановлювати буржуйки у підвалах.

У ДСНС наголошують, що пічка не повинна блокувати вихід з підвалу, де має бути вогнегасник та датчик обліку чадного газу. Ну і хтось же має підкидати дрова, не кажучи вже про це, що дрова треба комусь закупити ! Нарешті, де ж зберігати ці дрова ?

Тому далеко не в кожному підвалі дозволять встановити буржуйку. Отож багатьох доведеться ходити грітися у пункти обігріву.

Чиновники сподіваються, що львів’яни зможуть ходити грітися у навчальні заклади, де зберегли пічки, а таких у місті 24.

Ще одним виходом із ситуації Маруняк вважає електрообігрів та електроплити. Якщо, звісно витримає електропроводка та електромережі у будинках.

«Нехай мешканці будинків домовляються між собою, коли вмикати електроприлади”, – порадила заступниця Садового.

Ось такі поради від влади Львова на наступну зиму