Спікер радить Зеленському йти на другий термін

Поділитись

Під час воєнного стану, який зараз в Україні, будь-які вибори за законодавством проводити заборонено. Втім, вже сьогодні, за енну кількість днів до нашої перемоги над російськими окупантами, у владних колах розпочали говорити про майбутніх кандидатів .

Як це не дивно, але таку розмову через медіа розпочала керівна у країні партія “Слуга народу”.

Голова українського Парламенту Руслан Стефанчук у інтерв’ю відомій журналістці сайту “Лівий берег” Соні Кошкіній заявив, що нині чинний президент Володимир Зеленський від 24 лютого, коли сталося повномасштабне вторгнення росії в Україну, підтвердив своє серйозне лідерство у країні. Тому, мовляв, це його право балотуватися на пост президента вдруге.

Зрештою, вже у питанні журналістки Соні Кошкіної йшлося про те, що чимало опонентів Володимира Зеленського після 24 лютого почали з повагою ставитися до чинного президента.

У відповідь, продовжуючи логічну думку, Руслан Стефанчук заявив, що мовляв, Володимира Зеленського погано знали. Бо він, насправді, великий мрійник, у якого все обов’язково вийде.

“Знаєте, ще в мирний час, я давав інтерв’ю і мене про це питали. Я казав, що по-людськи, по-дружньому пропонував би йому подумати чи йти другий раз на вибори. Але зараз той час, коли я змінив думку. Я вважаю, що треба йти. Він має завершити все.

Нагадаємо, що раніше, на початку свого президентства Володимир Зеленський обіцяв не йти на другий термін на посаду глави держави.