У львівському парку відкрили дитячий ігровий майданчик за рахунок невідомого благодійника

Поділитись

Ім’я мецената львівська влада замовчує, але всіляко запрошує інших багатих громадян долучатися до вкладень у інфраструктуру Львова.

Втім, для дітей, які побувають у парку “700-річчя Львова”, не має жодного значення, хто виділив кошти на цей майданчик, де передбачили музичну зону, скельну гірку, підвісні канати та лазанки, а також карусель, гойдалки і гамаки, різного розміру.

Дитячий ігровий простір у парку «700-річчя Львова» – перший облаштований в час повномасштабної війни. Департамент містобудування мерії зазначає, що довкола майданчика ще не прибрано. Можливо, натякають, щоб благодійник ще й … прибрав.

На сайті мерії зазначається, що майданчик більше нагадує великий простір, розділений на два сектори – для молодших і старших дітей, аби було цікаво та безпечно дітям різних вікових категорій. Основний акцент зробили на максимальній різноманітності елементів, які, до слова, виконали на індивідуальне замовлення.

Для маленьких відвідувачів у парку є музична зона з ксилофоном та органом, мегафоном, збільшуване скло для дослідників, а також скельна гірка, підвісні канати, лазанки «Піраміди», балансири, зокрема на ланцюгах, карусель «Миска», гамак, подвійні гойдалки, пісочниця, низькі та висока гірки.

Надалі майданчиком опікуватиметься Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів».

«Ми дуже вдячні спонсору за такий подарунок і закликаємо львів’ян до таких хороших ініціатив для громади», – зауважила заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Оксана Луцко.