У Львові інспектори з паркування штрафують водіїв авто, що між будинками (відео)

Інспектори управління безпеки міста вишукують між будинками автомобілі, які хоч одним колесом наїхали на так звані трав’яні газони. Вони вважають, що це порушення правил паркування і виписують власникам авто штрафи.

Про один із таких випадків розповіли у телеграм-каналі Типовий Львів. На відео, яке записав львів’янин, четверо інспекторів оштрафували його дружину за те, що вона припаркувала своє авто саме з наїздом на нібито газон. Справа в тому, що газоном цю прибудинкову територію назвати складно, бо на ньому є лише залишки якоїсь трави. Автор відео стверджує, що вже 15 років мешканці будинку так паркують свої автомобілі, щоб можна було проїхати дорогою. Натомість інспектор управління безпеки міста Григорій Ніколайчук стверджує, що це порушення.

Обурений автор відео наголосив, що вже і поліція приїжджала і підтвердила, що на прибудинковій території мешканці будинку можуть паркувати свої автомобілі. Однак інспектор Ніколайчук вперто повторював, що автомобіль дружини автора відео пошкодив газон прибудинкової території.

Очевидно, що ця справа ще матиме продовження вже в іншій площині.

YouTube player

Фото ілюстративне