Російські окупанти кидають на оборону Криму строковиків з пітера та москви

Щоб втримати Крим, який російські окупанти захопили у 2014 році, російська влада планує укріпити свою армію на півострові “москвичами”, “пітерцями”, який пошлють де факто воювати як строковиків.

Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомило міністерство оборони України.

Військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей, в тому числі москви та санкт-петербургу, отримали вказівки щодо масового призову на військову службу місцевих жителів.

Тих, кого призвуть під час прихованої мобілізації “москвичів” та “пітерців”, будуть комплектувати військові частини, що дислоковані в Криму.

Крім того, з метою доукомплектування військових частин зс рф, дислокованих на тимчасово окупованій території АР Крим та посилення оборони Кримського півострову, командувач Південного військового округу генерал армії Дворніков Олександр Володимирович (т.зв. “сирійський м’ясник”) прийняв рішення відправити в Крим 1200 військовослужбовців строкової служби.

На території ТОТ АР Крим бойові дії поки що не проводяться, то цим військовослужбовцям не пропонують підписувати контракт, що може свідчити про економію коштів та небажання виплачувати всіх визначених законодавством рф надбавок.

1200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук “партизанів” за зарплату строковика, а це близько 5 тис. рублів (біля 82 доларів США).

Економія державних російських коштів також відбудеться і за рахунок невиплати компенсації у разі загибелі військовослужбовців, адже участь строковиків у бойових діях російська федерація заперечує.