Вісім цитат від легендарного Уінстона Черчілля

Поділитись

Сьогодні вся Україна із вдячністю згадує прем’єра Великобританії Бориса Джонсона, який допомагає Україні побороти російську орду, яка вже півроку руйнує українцям житло і вбиває наших громадян на нашій землі.

Борис Джонсон сміливо приїхав до Києва навіть на день Незалежності нашої держави 24 серпня !

Віримо, що з його допомогою здолаємо російську гідру і проженемо ворога, а Джонсона будемо згадувати так само як нині згадуємо відомого британського лідера часів Другої світової війни Уінстона Черчілля.

Уінні прийшов у цей грішний світ на балу

Саме так сталося із майбутнім великим політичним діячем, прем’єр-міністром Великобританії часів II-ої світової війни. Його мати, світська красуня Дженні, навіть перебуваючи вагітною, вирішила повеселитися у колі вищого аристократичного світу королівства.

Коли ж у неї почалися передчасні роди, вона ледве дійшла до кімнати, в якій наспіх лежала скинута верхня одежа гостей. На чималу кучу пальто у листопаді 1874-го і випорхнув із лона матері-породіллі новонароджений семимісячний хлопчик. Він був рудий (золотий) із приплюснутим, як у бульдога носиком.

Тодішні обивателі вважали, що зовнішнім видом він нагадував типового герцога Мальборо. Принаймні,  до цього древнього британського роду належав його батько Рендольф. Він, до речі, через декілька років був визнаний найвизначнішим британцем.

Стосовно сина Уінні, то окрім доброї пам’яті та зацікавлення історією, інших особливих здатностей у ньому не побачив. Тому й відправив його вчитися у кавалерійський навчальний заклад. Так робили аристократи – сина в армію, на воєнну службу, а не під спідницю дружини…

Цитати від Уінстона Черчілля.

                      Уінстон Черчілль: 8  роздумів про політику і владу

1.Успіх – це здатність йти від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму.

2.Влада – це наркотик. Хто попробував її хоча раз – отруєний нею назавжди.

3.Песиміст бачить труднощі в кожній можливості; оптиміст бачить можливість в кожній трудності.

4. Будь-яка криза – це нові можливості.

5.Упродовж свого життя кожній людині доводиться спіткнутися про свій “великий шанс”. До нещастя, більшість із нас просто підіймається, поправляється та йде далі, нібито нічого не відбулося.

6.Уроджена вада капіталізму – нерівний розподіл благ; уроджена гідність соціалізму – рівний розподіл злиднів.

7.Ми живемо в епоху великих подій і маленьких людей.

8. У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось-колись відстоював.

Степан Боруцький.

Від автора: Церква не має ворогів, але вороги у Церкви є. Так і в більшості пересічних людей.