Тіло зрадника Ковальова знайшли там, де він починав дурити людей

Про ліквідацію колишнього нардепа і зрадника Олексія Ковальова “Контент Медіа” вже писав.

Тепер з’ясувалося, де знаходиться його тіло.

За повідомленням депутата Херсонської облради Сергія Хланя, якого цитує телеграм-канал “Типичний Херсон”, тіло Олексія Ковальова, знаходиться в холодильнику будинку престарілих у Голій Пристані.

Пікантність цієї знахідки полягає у тому, що саме тут починалася кар’єра Ковальова. Причому починалася тоді вона далеко не чисто.

Сергій Хлань розповів, що тоді Ковальов працював юристом у домі людей похилого віку Він їх дурив, а саме забирав у них земельні паї і переоформлював на себе. З цього він починав свій, так би мовити, трудовий шлях – обкрадав людей. А вже на посаді нардепа взагалі привласнював землю сотнями гектарів, пропрацьовуючи земельні афери. Ковальов дурив уже не людей, а цілі територіальні громади і був найбільшим латифундистом.

Така іронія долі. Закінчив свій шлях там, де розпочинав нечисту кар’єру. Ось таке безславне життя і ганебна смерть, резюмував Сергій Хлань.

Його нікому не шкода, вважає депутат облради Хлань. Ніхто не плаче за ним, а навпаки сприймають ліквідацію зрадника як довгоочікуване свято.