Біля костелу Марії Магдалини зрізали величезні ялини (відео)

Біля органного залу, він же костел Марії Магдалини чиновники Садового зрізали ялини.

Мерія мотивує своє рішення стяти ялини тим, що вони заважають у реконструкції муру. Мовляв, підпірну стіну на вулиці Бандери – на перехресті з вулицями Дорошенка та Генерала Чупринки, будуть реконструювати.

Підпірна стінка перебуває в незадовільному стані та є небезпечною, оскільки може обвалитися в будь-яку мить. Саме тому для виконання невідкладних робіт потрібно зрізати 8 ялин. Як наголошують у ЛКП «Львівавтодор», якщо ялинки залишити, то їх коріння опиниться на поверхні, відтак вони впадуть або на Органний зал, або на контактну мережу 600 вольт. Замість старих дерев висадять орієнтовно 15 нових дерев з глибокою кореневою системою, щоб укріпити схил.

Коротко про костел Марії Магдалини.

Його було збудовано на львівському передмісті Сикстівці на початку XVIІ століття завдяки фундації власниці цієї земельної ділянки Анни Пстроковської, яка передала її у 1600 році у повне розпорядження ордену домініканців, які й розпачали там зведення костелу на місці давнішого дерев’яного. Будівництвом на початках керував львівський архітектор Мартин Годний, пізніше до нього приєднався і будівничий Войцех Келар.

Отож тепер в’їзд з боку вулиці Бандери закриють. Буде проїзд з вулиці Устияновича, але проїзду далі не буде, тупик. Натомість до костелу проїхати можна буде тільки екстреним службам.