Львівські чиновники вказали на винуватця обвалу в будинку в центрі Львова

Поділитись

Сьогодні, 26 серпня, як повідомляв “Контент Медіа” в центрі Львова обвалився будинок.

О першій ночі завалилися три квартири у будинку N 23 по проспекті Свободи. Зруйновано також два нежитлові приміщення першого поверху площею 80 м. кв.

Чиновники міської ради вказують на причину такого обвалу – ремонтні роботи у сусідньому будинку на пр. Свободи, 21 ТзОВ «Фрідом Авеню». Якщо це так, то відшкодувати збитки та відновити будинок має ця компанія. Дозвіл на виконання ремонтних робіт їм видала Державна інспекція архітектури і містобудування м. Києва, від 17.05.2021р. Зараз на місці обвалу тривають слідчі дії, там працюють правоохоронці, працівники ДСНС і проєктанти.

Чиновниця Садового Ірина Маруняк вважає,що «підставою вважати, що причиною обвалу є ремонтні роботи в сусідньому будинку, нам дає інформація від мешканців, які розповідали, що впродовж місяця там проводитися ремонтні роботи. В двір завезли велику кількість будівельного матеріалу. Відтак виникає питання, чи роботи правильно виконувалися ?”.

Це якраз той випадок, коли міським чиновникам вигідно брати до увагу думку мешканців, а не підрядника, який виконував ремонтні роботи.