Львівський виконком розпіарився на буржуйках: грошей немає, але ви їх забезпечте

Сьогодні, 22 серпня, львівський виконком прийняв рішення закупити 740 буржуйок «у разі непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з відсутністю газопостачання та електропостачання, з метою формування альтернативних джерел обігріву приміщень».

Причому забезпечити буржуйками виконком зобов’язав комунальні підприємства міста. Однак грошима на їх виготовлення чи закупівлю не забезпечив.

«Львівелектротранс»  повинно виготовити 300 «буржуйок»,  «Львівтеплоенерго» – 150, «Львівводоканал» – 50, «Залізничнетеплоенерго» та ЛКП «ТРАП» по 40, ЛКП «Балатон-409» та «Варшавське-407»  по 35 металевих печей кожне,  «Львівсвітло» 30, ЛКП «Житловик-С» та шляхоремонтні підприємства Галицького, Залізничного, Личаківського та Шевченківського районів – по 10, ЛКП «Левандівка» та ЛКП «РАС» Залізничного району – по п’ять. 

Не зрозуміло також з рішення виконкому, де ці буржуйки встановлюватимуть і які конкретно приміщення планують обігрівати.

Також не зрозуміло де ці пічки встановлюватимуть і які саме приміщення ними обігріватимуть.

Відомо напевно інше. Про цю ініціативу міського голови Андрія Садового стосовно забезпечення буржуйками Львова протрубіли усі медіа. Піар хід Садового вдався. Грошей немає, але ви забезпечте !