Міністр оборони розповів, кого мобілізують у першу чергу

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, якими є темпи мобілізації і кого Генштаб має намір призвати у першу чергу. Про це він пояснив у ефірі “Голосу Америки”, розповідаючи про мобілізацію, яка продовжилася ще на три місяці.

Він підкреслив, що темпи та об’єми мобілізації встановлює Генеральний штаб ЗСУ. При цьому він враховує потреби на фронті та втрати.

«Саме Генштаб чітко знає, на якому напрямку, в якому виді сил чи військ потрібне заміщення, або відвести бригаду на відновлення боєздатності й замість неї ввести резерв», – пояснив міністр.

Резніков заявив, що наразі до армії мобілізують конкретних спеціалістів, зокрема операторів безпілотників, зв’язківців, артилеристів. Потрібні у тому числі фахівці, які вміють поводитися із зброєю «натівських» стандартів, яка вже є в українській армії.

Згадуючи про “другу армію світу” Олексій Резніков зауважив, що російська армія ще досить потужна, хоча і використовує навіть старі танки Т-62. У складі окупантів проти українців воює за його підрахунками десь 125 тисяч осіб, у тому числі і кадрових військових.